Zapytanie

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz, a my dzięki zawartym w nim informacjom przygotujemy ofertę na Słodki stół specjalnie dla Ciebie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje, z którymi warto się zapoznać przed wypełnieniem formularza:

Kompleksowe aranżacje słodkich stołów realizujemy od kwoty 2000 zł. Cena zawiera przygotowanie słodkości, dowóz oraz ekspozycję na naszych naczyniach.

Uwaga! W szczycie słodkiego sezonu (od 01.05 do 31.08) czas odpowiedzi na zapytania może się wydłużyć nawet do 14 dni. Pamiętaj aby organizować słodkości na Twoje przyjęcie z odpowiednim wyprzedzeniem!

Usługi słodkich stołów świadczymy w sposób kompleksowy – tzn. zajmujemy się nie tylko przygotowaniem słodkości ale też wykonujemy aranżację, która stylistycznie i kolorystycznie nawiązuje do elementów wystroju przyjęcia.

Szczególną wagę przykładamy do składników – zawsze starannie je selekcjonujemy i wybieramy te najlepsze – belgijskie czekolady, jaja tylko z wolnego wybiegu, prawdziwe masło, śmietanka. Do dekoracji używamy kwiatów jadalnych oraz świeżych owoców.

    Data ślubu:

    Czy sala zapewnia jakieś słodkości:

    Czy jesteście zainteresowani słodkimi podziękowaniami ślubnymi dla Waszych gości:

    Czy jesteście zainteresowani alternatywną wersją tortu tradycyjnego:

    Zdjęcia Waszych słodkich inspiracji w formacie jpg lub png wielkości do 1MB jedno zdjęcie (łącznie można przesłać max 10 zdjęć).