O nas

Pracownia cukiernicza

Babka i ciacho to rodzinna firma założona przez Małgosię i Mariusza  – małżeństwo z cukierniczą pasją.

Nasza pracownia jest unikalna z kilku względów – zarówno asortymentu, jak i wnętrza, w którym klienci mogą swobodnie podglądać nas przy pracy. Nie mamy stałych godzin otwarcia – wszystkie produkty wypiekamy na zamówienie – oznacza to, że są robione specjalnie dla Ciebie.

W swojej pracy postawiliśmy na wąską  specjalizację, która pozwala nam wyróżniać się na lokalnym rynku. Wszystkie produkty wypiekamy z najwyższej jakości składników – belgijskich czekolad, jaj tylko z wolnego wybiegu, prawdziwego masła, śmietanki. Do dekoracji używamy kwiatów jadalnych oraz świeżych owoców. Stale się szkolimy i śledzimy wszystkie cukiernicze nowinki – wszystko po to, by oferowane przez nas produkty były wyjątkowe i spełniły Wasze słodkie oczekiwania.

Babka i Ciacho Olsztyn

W każdą sobotę organizujemy w naszej pracowni sprzedaż stacjonarną podczas której możecie kupić nasze produkty na sztuki. W tygodniu osładzamy Wasze wyjątkowe chwile przygotowując dla Was personalizowane zestawy oraz wypiekamy słodkości do lokalnych kawiarni.

Nasz zespół

Małgosia Babka i Ciacho

Małgosia

Wszystko, co dla Was przygotowuje powstaje z miłości do słodkości. W swojej pracy stara się połączyć stale zgłębianą wiedze cukierniczą, wyczucie smaku oraz estetyki. To jej głos zawsze słyszycie w słuchawce gdy dzwonicie do naszej pracowni.

Mariusz Dubicki

Mariusz

Swoją przygodę z cukiernictwem rozpoczął od szkolenia z czekolady – stworzył pierwszą tabliczkę i przepadł! Z ogromną pasją tworzy dla Was w rzemieślniczy sposób wszystkie czekoladowe słodkości. Nasze nieocenione wsparcie techniczne i logistyczne.

Gosia

GOSIA

Niezwykle utalentowana cukierniczka z wykształcenia i zamiłowania. Z ogromną pasją tworzy nawet najbardziej nietypowe cukrowe dekoracje spełniając Wasze słodkie marzenia i fantazje.